OKUCIA DO OKIENNIC

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

ABACO

Idealny system zamykający do okiennic drewnianych, PCV i aluminiowych. Dzięki złączeniu modułowych elementów jest prosty w montażu i transporcie oraz przyczynia się do znacznych oszczędności materiałowych. Dostępny jest w wielu wersjach, jest to idealne rozwiązanie dla wszelkich typów konstrukcyjnych projektów zamknięć. Doskonałe możliwości regulacyjne, duży wybór akcesoriów szeroki wachlarz uchwytów rozwiążą każdy wariant konstrukcyjny. Wykończenie: czarne lakierowane elektroforezą lub chromowany Fininfardem.

ROTO FENTRO

Fentro zostało skonstruowane z myślą o różnorodnych możliwościach stosowania do wszystkich rodzajów i form okiennic z drewna, PVC i aluminium.

Najwyższa jakość w każdym detalu: wkręty do regulacji wykonane są ze stali szlachetnej, by zapobiec tworzeniu się rdzy. Wszystkie okucia malowane proszkowo, dzięki czemu zachowują przez długie lata niezmiennie wysoką jakość powłoki. Powłoka jest odporna na działanie wszelkich czynników pogodowych i zewnętrznych.

Możliwe zabezpieczenie dodatkowe zawiasów przed odkręceniem.

Wzornictwo i różnorodna kolorystyka.

Wszystkie okucia Fentro produkowane są seryjnie w kolorze czarnym i białym oraz na zamówienie dostarczane w dostępnych kolorach RAL. Odpowiadają wszelkim wyzwaniom dekoratorskim.

Inteligentny system modułowy

  • Dzięki mniejszej ilości elementów zmniejszają się stany magazynowe. Wstępnie zamontowany system ułatwia okuwanie, przyśpiesza pracę i pozwala uniknąć wielu błędów.
  • Kluczem imbusowym 4 mm można w łatwy sposób dokonać wszystkich możliwych regulacji w całym obszarze okuć, co obejmuje regulację w poziomie okiennicy oraz regulację w obszarze zawiasu i wspornika na ościeżnicy.
  • Tuleja zawiasu: bez konserwacji. Pełni funkcję łożyska pomiędzy wspornikiem stożkowym zawiasu i zawiasem okiennicy tworząc od góry spójną całość – zapobiegając przeciekaniu wody.
  • Tuleja wykonana jest z bardzo twardego tworzywa o dużej wytrzymałości mechanicznej i zapobiega powstawaniu korozji. Mały opór tarcia zapewnia łatwe otwieranie okien.
  • Sztanga zamknięcia głównego pozwala na wygodną obsługę jedną ręką dzięki zintegrowanej w gałce funkcji zamykania i otwierania.
  • Trzypunktowe ryglowanie do dwu- i więcejskrzydłowych okiennic do okien i drzwi balkonowych, możliwość stosowania również w okiennicach jednoskrzydłowych oraz ustawianie w pozycji wietrzenia to dalsze istotne przewagi.
  • Okucia do okiennic Roto Fentro mogą być montowane na różnorakie sposoby, np. na ościeżnicy (Fentro 200), w murze (Fentro 200 M), na ramie montażowej (Fentro 200 F) lub na profilu aluminiowym (System Fentro ALU).
WRÓĆ