ZAWIASY

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

EASY 3D

Szeroki wybór zawiasów do przylgowych drzwi drewnianych

Zawiasy Easy 3D przeznaczone są głównie do ciężkich drzwi zewnętrznych wykonanych z drewna, ale mogą być wykorzystywane również przy innych konstrukcjach wymagających wysokiej jakości okuć. Dostępne wersje zawiasów Easy 3D zostały tak opracowane, aby dać Państwu możliwość stosowania ich w różnych typach profili.

Pewna i stabilna konstrukcja zawiasów Easy 3D została potwierdzona nie tylko w szeregu badań przeprowadzonych w laboratoriach SFS oraz w instytutach zewnętrznych, ale także przez szeroką rzeszę naszych klientów. Dzięki ich doświadczeniom oraz kreatywności naszych techników jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkt charakteryzujący się niezwykle wysoką nośnością: 160 kg dla dwóch zawiasów i 190 kg dla trzech.

Zawiasy Easy 3D charakteryzują się wyjątkowo prostym systemem regulacji o szerokim zakresie w trzech płaszczyznach (pion +3/–2 mm, poziom +/–3 mm, docisk uszczelki +/–2 mm), którą może wykonać jedna osoba za pomocą klucza imbusowego.

EXACTA

Zawias EXACTA 495

Zawias wkręcany z regulacją w trzech płaszczyznach, której dokonuje się za pomocą jednego klucza, bez konieczności demontażu drzwi. Teflonowa wkładka w górnej części zawiasu chroni przed wycieraniem się materiału, a łożyskowane śruby gwarantują precyzyjną regulację. Konstrukcja trzpieni umożliwia stabilne i pewne osadzenie zawiasu.

Zawias Exacta 495 jest dostępny w wersji Ø14, Ø16 lub Ø20 mm. Zawias wykonany jest ze stali galwanizowanej na biało lub na żółto. Dostępne są również wersje zawiasów Exacta 495 Ø16 i Ø20 mm wykonane ze stali nierdzewnej.

WRÓĆ