Strona główna/Okucia meblowe/Zawiasy, prowadnice i akcesoria meblowe

ZAWIASY, PROWADNICE I AKCESORIA MEBLOWE

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

FGV

FGV to producent wysokiej jakości okuć meblowych z siedzibą we Włoszech i centrami dystrybucyjnymi w kilku krajach europejskich. Swoje przedstawicielstwo posiada także w Azji i Ameryce Południowej. Do produkcji zawiasów drzwiowych, systemów prowadnic, systemów drzwi przesuwnych i innych produktów wykorzystuje wysokiej jakości materiały i zaawansowane technologie.

ATM

ATM jest międzynarodową marką, która tworzy wysokiej jakości akcesoria oraz okucia do produkcji mebli. Producent stawia na jakość i trwałość elementów co gwarantuje wytrzymałość mebli, a szeroki wachlarz produktów sprosta nawet największym oczekiwaniom.

HETTICH

Okucia meblowe Hettich cieszą się popularnością w całej Europie, a to za sprawą trwałości i solidności. Elementy proste w montażu i wygodne w użytkowaniu stanowią kwintesencję funkcjonalności. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza systemy szuflad Hettich do dowolnego typu mebli. Zdają one egzamin w każdym zakątku budynku, począwszy od kuchni i łazienki, a skończywszy na salonie i gabinecie. Starannie dopracowane systemy pozwalają bezszelestnie zamykać i otwierać szuflady, stabilizują meble, a przy tym wydłużają ich żywotność. Żadne skrzypienia i piski nigdy już nie zakłócą spokoju domowników lub pracowników, a to wszystko dzięki innowacyjnym systemom szuflad Hettich.

W ofercie Hettich nie mogłoby też zabraknąć systemów prowadnic. Jak zapewnia producent: Różnorodność prowadnic do szuflad, oferowana przez Hettich, nie ma sobie równych. Precyzyjna prowadnica Actro 5D, sprawdzone prowadnice kulkowe oraz jedyna w swoim rodzaju prowadnica Quadro, gwarantują komfortowe otwieranie i zamykanie szuflad w meblach z różnych segmentów cenowych, niezależnie od ich obciążenia.

Jeśli więc szukasz niezawodnych uchwytów i zawiasów Hettich, koniecznie poznaj ofertę Meblowni. U nas znajdziesz akcesoria meblowe od wspomnianego niemieckiego producenta w najlepszych cenach. Do wyboru masz zaślepki, relingi, złączki, fronty, mocowania frontów oraz wiele innych elementów do usprawnienia pracy szuflad i szaf. Przekonaj się osobiście!

WRÓĆ

GRASS HOPPER

Roto Swing to nowoczesna linia klamek, w której na pierwszy plan wysuwa się niezwykły kształt. Konstrukcja klamek zachwyca jako ekskluzywny i indywidualny element wystroju okna – elegancki i jednocześnie ergonomiczny.

Linię klamek można stosować w systemach rozwiernych / rozwierno-uchylnych oraz w systemach uchylno-przesuwnych / podnoszono-przesuwnych i harmonijkowych z drewna i PVC. Asortyment obejmuje również cztery różne komplety klamek do drzwi balkonowych i tarasowych (z szyldem i rozetką, także z klamką płaską).

WRÓĆ