OKAPNIKI

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

EFFECTOR

Aluminiowe okapniki rynnowe do nowoczesnych okien drewnianych.

Profile występują w długościach 6 i 7 mb wraz z kompletami zaślepek z tworzyw sztucznych. Standardowo profile wykańczane są poprzez anodowanie w kolorach: srebrnym, złotym, brązowym i oliwkowym oraz lakierowanie proszkowe w kolorach: białym i brązowym. Dodatkowo, na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania powłoki lakierniczej w dowolnych kolorach według palety ral (w ramach dostępności na rynku lakierów poliestrowych, koniecznych do malowania wyrobów, które są narażone na działanie czynników atmosferycznych). Zaślepki wytwarzane są z tworzywa o wysokiej odporności na proces starzenia się i promienie UV.

W ofercie występują również termookapniki, gdzie profil aluminiowy łączony z częścią tworzywa sztucznego zapewnia lepszą izolację termiczną i skutecznie zapobiega przymarzaniu uszczelki. Cały proces produkcyjny, obróbka mechaniczna, obróbka elektromechaniczna oraz lakierowanie odbywa się w oparciu o najnowsze technologie, maszyny, urządzenia oraz długoletnie doświadczenia w tej dziedzinie, co jest gwarancją wysokiej jakości, kontrolowanej na każdym etapie produkcji.

GUTMANN

Systemy do okien, drzwi i fasad

Produkty firmy GUTMANN Bausysteme GmbH przekraczają granice pod względem technicznym i architektonicznym. Stwarzają swobodę rozwiązań, które pozwalają wytwórcom i architektom wymyślać nowe pomysły i wyznaczać nowe standardy.

Okapniki przeciwdeszczowe GUTMANN i dopasowane   zaślepki gwarantują niezawodną ochronę drewna i kontrolowane odprowadzanie wód powierzchniowych przez wiele lat.

WRÓĆ