KLAMKI

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

DOMINO

Efekt pierwszego wrażenia

Wchodząc do jakiegokolwiek pomieszczenia – musimy za nią chwycić. Dom, biuro, rozmowa kwalifikacyjna, szkoła, restauracja… Zrób dobre pierwsze wrażenie! Prezentowane przez nas klamki są wykonane z odpornych na ścieranie materiałów. Kształt, kolor, rodzaj – czasem najmniejszy szczegół wpływa na zmianę wizerunku całego wnętrza. Wybierz klamki wpisujące się pod Twoje gusta i aranżację miejsca. Zapewniamy Państwu bogaty wybór klamek produkcji własnej oraz wiodących międzynarodowych marek. Dzięki nam, w jednym miejscu, zapoznacie się Państwo z najnowszymi trendami, ponadczasową klasyką i najwyższą jakością. Satysfakcja – gwarantowana. Wyjątkowe wrażenia kolorystyczne i estetyczne zawdzięczamy odpowiedniej obróbce i szlifowaniu. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie to nie tylko ciężka praca. Aby efekty były widoczne – musimy powiązać to z pasją. Z powodzeniem, i miłością do klamek, podchodzimy do prowadzonej przez nas działalności od trzech dekad. Naszą pracę docenili i wciąż doceniają także Klienci, Kontrahenci oraz specjaliści designu. Na swoim koncie mamy wiele nagród, ale największym wyróżnieniem jest dla nas Klient, który wraca.

LINEA CALI

Linea Cali od 30 lat produkuje we Włoszech stylowe klamki i uchwyty ozdobione również niepowtarzalnymi kryształami Swarovski®.

Nie chcemy, żeby nasze klamki były zwykłymi przedmiotami użytkowymi, bez duszy dlatego do każdej kolekcji mamy podejście indywidualne.

Projektujemy i produkujemy klamki, które sami chcielibyśmy mieć w naszych domach, klamki niezawodne i ponadczasowe, dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu montażu oraz między innymi powłoki tytanowej PVD.

METAL-BUD

Firma Metal-Bud jako producent i dystrybutor produktów metalowych znana jest już na polskim i europejskim rynku od 1965 roku. Od początku swojej działalności, która na początku polegała na produkcji prostych elementów metalowych stawiała sobie za cel jakość finalnych produktów i atrakcyjną cenę – dzięki temu przez lata zapracowała sobie na opinię firmy, która na pierwszym miejscu stawia swojego klienta – oferując mu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Aktualnie cała działalność wytwórcza i dystrybucyjna firmy Metal-Bud skupiła się na rynku klamek i akcesoriów do drzwi – na Polskim i Europejskim rynku firma Metal-Bud jest postrzegana jako marka której można zaufać – cały czas przekonują się o tym tysiące sklepów, marketów, hurtowni oraz producentów stolarki otworowej dla których Metal-Bud jest dostawcą akcesoriów drzwiowych.

W ramach uznania starań całego zespołu naszej firmy zostaliśmy w 2006 roku nagrodzeni laurem konsumenckiego konkursu jakości “Najlepsze w Polsce” – nasi klienci uznali nas i nasze produkty ( konkretnie oferowane przez nas klamki drzwiowe ) za produkty o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie. Od czasu uhonorowania nam tym prestiżowym laurem jakości nasza firma wprowadziła do swojej oferty dziesiątki nowych, atrakcyjnych produktów które dzięki swojej uznanej na rynku jakości zostały dobrze przyjęte przez rynek i cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

WRÓĆ