ZAMKI KRÓTKIE

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

GERDA ZW 100

Zamek do drzwi wewnętrznych GERDA ZW 100

To zamki wpuszczane, przeznaczone do stosowania w drzwiach zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki nowoczesnej konstrukcji oraz wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, ten zamek do drzwi wewnętrznych jest powszechnie wybierany przez producentów stolarki drzwiowej. Konstrukcja zamka oraz jakość materiałów zapewniają wieloletnią, bezawaryjną pracę.

KFV

Funkcjonalne rozwiązanie spełniające wszelkie wymagania

Wraz z szerokim spektrum solidnych zamków wpuszczanych wg EN 12209, odpowiednie rozwiązanie pojawia się na wyciągnięcie ręki. Począwszy od zamków w drzwiach wewnętrznych w mieszkaniach, aż po zamki w drzwiach do obiektów komercyjnych, idealnie dopasowane pod względem częstotliwości użytkowania i stopnia bezpieczeństwa. Zamki KFV możemy stosować w drzwiach przylgowych i bezprzylgowych, z różnymi rodzajami zamykania: z kluczem piórowym, z gałką czy też wkładką profilową. Nasze zamki mogą być stosowane nie tylko przy pierwszej realizacji, ale również, jako element doposażający.

LOB

Zamek magnetyczny to nowatorskie rozwiązanie zamykania drzwi bez tradycyjnej zapadki. Produkt posiada liczne walory estetyczne: niewidoczną blachę zaczepową przy zamkniętych drzwiach, niewidoczną zapadkę przy otwartych drzwiach oraz nowoczesne wzornictwo.

Zapadka jest wykonana z tworzywa (we wnętrzu którego znajduje się magnes) i nie powoduje zarysowań na zaczepie. Zamek jest uniwersalny i można go montować zarówno do drzwi lewych i prawych, bez jakiejkolwiek ingerencji w zamku.

Działanie zamka polega na automatycznym wprowadzeniu zapadki w otwór zaczepu w wyniku wzajemnego przyciągania się magnesów znajdujących się w zapadce zamka i zaczepie. Współpracuje z wkładką bębenkową, poprzez którą można zablokować zapadkę zamka. Zamek nie posiada sprężyn, co zwiększa trwałość mechanizmu zapadki i czyni go właściwie bezawaryjnym. Jego gabaryty odpowiadają dotychczas produkowanym zamkom stwarzając możliwość dla producentów drzwi na rozszerzenie asortymentu o nowy wzór drzwi z nowym zamkiem.

WRÓĆ

WILKA

Różne rodzaje drzwi wymagają indywidualnych rozwiązań. Oferujemy Państwu kompletne projekty rozwiązań do drzwi przeciwpanicznych jedno i dwuskrzydłowych lub do drzwi drewnianych zgodnych z aktualnymi normami.

Niezawodność, jakość i serwis – to nasze  najwyższe priorytety.

WRÓĆ