OKUCIA OBWIEDNIOWE

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

ROTO NX

Teraz jeszcze lepsze! Roto stale doskonali swoje produkty. Firma Roto od dziesięcioleci rozwijała okucie rozwierno-uchylne wprowadzając nowe generacje produktu i jako technologiczny lider wciąż dostarcza nowych impulsów branży okien i drzwi. Jednocześnie konsekwentnie skupiamy się na potrzebach rynku i naszych klientów. Roto NX to nasz kolejny krok.

Teraz oferujemy nowy system okuć rozwierno-uchylnych na bazie sprawdzonego Roto NT – zapewniający nowe walory i funkcje. Sprawiają one, że system Roto NX to pewna inwestycja na przyszłość. Zachowaliśmy to co dobre i wiele poprawiliśmy.

Roto NX to system okuć, który wybiega w przyszłość, odzwierciedlając doskonałe wyczucie rynku
i innowacyjność światowej marki Roto, a w konsekwencji umacnia sukces naszych klientów.

Roto NX niesie ze sobą wymierne korzyści: minimalne nakłady produkcyjne i montażowe, oszczędność czasu i kosztów w zakresie magazynowania i logistyki, jeszcze większą niezawodność działania i tym samym oczywiście mniej reklamacji. Roto NX to nie tylko profity dla producentów okien, ale również dla użytkownika, który otrzymuje najnowszy produkt o udoskonalonej funkcjonalności – np. lepszą ochronę antywłamaniową, atrakcyjniejszy design, lepszy klimat pomieszczeń i większy komfort obsługi. Dzięki temu Roto to trafny wybór dla każdego. Roto NX to system wszech czasów – od światowego lidera rynku dla wszystkich producentów okien i firm montażowych, inwestorów i właścicieli nieruchomości na całym świecie.

 

SIEGENIA TITAN

W przypadku okuć TITAN AF niezależnie od tego pod jakim kątem będziemy je oceniać, wynik zawsze będzie taki sam. Czy to w aspekcie wizualnym, który może być istotny np. dla architektów, czy to pod kątem bezpieczeństwa, energooszczędności czy funkcjonalności: TITAN to doskonały przykład rozwiązań tworzących prawdziwie komfortową przestrzeń mieszkalną. Dodatkowe atuty takie jak łatwość obróbki, montażu i wydajna logistyka, pozwalają na skrócenie czasu i zminimalizowanie kosztów w procesie produkcyjnym.

Zalety TITAN AF:

  • łatwe wdrożenie i integracja z aktualnymi procesami produkcyjnymi
  • skrócenie czasu okuwania dzięki wielu ulepszeniom
  • przemyślany proces logistyczny w celu zwiększenia efektywności i rentowności
  • najlepsze materiały, zracjonalizowana produkcja i wysoka funkcjonalność
  • możliwość realizacji różnych formatów okien do klasy odporności antywłamaniowej RC3
  • duże możliwości aranżacyjne zwiększające poczucie komfortu

MACO MUTI MATIC

Przy własnej produkcji sięgającej 98%, MACO zajmuje wysoką pozycję na rynku. Technologiczny know-how firmy we wszystkich obszarach produkcji okuć zapewnia najwyższą jakość i elastyczność. Kompleksowy program kształcenia gwarantuje, że nasza wiedza techniczna przekazywana jest nowym pracownikom MACO, dzięki czemu jest bezpieczna zarówno dla naszych klientów i dla nas. W 100% produkowane w Austrii, sprzedawane w ponad 40 krajach świata.

Austriacka precyzja gwarantuje najwyższą jakość naszych okuć i serwisu. I to nie tylko w zakresie konstrukcji
i rozwoju, ale też w samym procesie wytwarzania.

WRÓĆ