OKUCIA DO SZAF

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

BIMAK

Idealny system zamykający do okiennic drewnianych, PCV i aluminiowych. Dzięki złączeniu modułowych elementów jest prosty w montażu i transporcie oraz przyczynia się do znacznych oszczędności materiałowych. Dostępny jest w wielu wersjach, jest to idealne rozwiązanie dla wszelkich typów konstrukcyjnych projektów zamknięć. Doskonałe możliwości regulacyjne, duży wybór akcesoriów szeroki wachlarz uchwytów rozwiążą każdy wariant konstrukcyjny. Wykończenie: czarne lakierowane elektroforezą lub chromowany Fininfardem.

LAGUNA

Systemy meblowe LAGUNA sprawdzają się w pomieszczeniach o przeznaczeniu mieszkalnym, takich jak sypialnie, pokoje, przedpokoje. Stosowane są również w domowych biblioteczkach, kuchniach, piwnicach, pawlaczach jak również pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak biura, biblioteki, muzea, urzędy, gabinety.

Solidność, trwałość, funkcjonalność i precyzja wykonania to cechy wyróżniające nasze systemy. Wszystkie okucia i akcesoria meblowe są produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym i spełniają najwyższe wymagania bezpieczeństwa i jakości.

WRÓĆ