ZASUWNICE

POZNAJ NASZE

najlepsze produkty

KFV AS 2300

Szeroki wybór zestandaryzowanych elementów pozwala na swobodną konfigurację

W przypadku zasuwnic wielopunktowych KFV obsługiwanych kluczem, wszystkie elementy ryglujące, znajdujące się w zamku głównym i kasetach dodatkowych, ryglują się i odryglowują po podwójnym obróceniu klucza w zamku głównym. Dzięki temu spełnione są najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu. W KFV ryglowanie wielopunktowe to nie tylko zestawienie różnych mechanizmów blokujących, ale doskonale skoordynowany i trwały system składający się z precyzyjnie wykonanych, wysokiej jakości  komponentów. To w pełni kompatybilny program o ujednoliconych wymiarach, w pełni elastyczny i efektywny, przystosowany do spełniania zróżnicowanych oczekiwań.

MACO G-TS, Z-TS

Dzięki zamkowi modułowemu MACO PROTECT Z-TS/G-TS spełnisz niemal wszystkie oczekiwania inwestorów. To perfekcyjne technicznie rozwiązanie, które można zastosować przy każdej wysokości drzwi. Dodatkowo otrzymujesz rozwiązanie, które nie wymaga wiele miejsca do przechowywania, proste i szybkie w montażu. Zamki Z-TS/G-TS stosowane są w drzwiach drewnianych, z tworzyw sztucznych i aluminium. Standardowe wyposażenie zamka modułowego to kombinacja haków i bolców, czyli ryglowanie w trzech punktach.

MACO Z-TF

PROTECT Z-TF to półautomatyczny zamek 3-zapadkowy. Dwie dodatkowe zapadki multifunkcyjne, w połączeniu z klasyczną zapadką multifunkcyjną w kasecie głównej zapewniają ciche, bezpieczne zamykanie i optymalny, stały docisk na całej wysokości skrzydła. Natychmiast po zamknięciu drzwi skrzydło jest bezpiecznie i niezawodnie przytrzymywane w trzech punktach, bez konieczności ryglowania.

Ten klasyczny zamek z portfolio MACO współpracuje z elektrozaczepami, dzięki czemu nadaje się również do nieruchomości z wieloma lokalami mieszkalnymi. Może być doposażony nawet w 4 czopy i.S., co znacząco zwiększa odporność na włamanie (RC 2 i RC 2 N). Nowa opcja doposażenia to dwa haki, które będą świetnym dopełnieniem zapadek multifunkcyjnych (MF-HO).

WRÓĆ

ROTO C600

Roto Safe C – zamki wielopunktowe uruchamiane kluczem we wkładce.

W zamkach mechanicznych, uruchamianych kluczem we wkładce (C500 / C600), cały system – zamek główny i rygle dodatkowe – uruchamiane są kluczem. Po dwóch obrotach klucza zamek wielopunktowy jest w pełni zaryglowany lub odryglowany. W wariantach mechaniczno-automatycznych, uruchamianych kluczem, (C600 – Tandeo) rygle dodatkowe automatycznie ryglują drzwi w momencie zamknięcia drzwi – certyfikat VdS. Przekręcenie klucza daje możliwość dodatkowego wysunięcia rygiel zamka głównego. Zamek odryglowywany jest kluczem i/lub klamkę.

WRÓĆ

ROTO ENEO CC, A

Roto Safe E – elektromechaniczne zamki wielopunktowe

Dostępne są zamki w wersji ryglowanej i odryglowywanej elektromechanicznie (E510 – Eneo C / E610 – Eneo CC) oraz warianty ryglowane mechaniczno-automatycznie, a odryglowywane elektromechanicznie (E600 – Eneo A / E601 – Eneo AF).

Roto Safe E to elektromechaniczne zamki wielopunktowe, w których napęd elektryczny wspomaga obsługę zamka głównego i rygli dodatkowych. Roto Safe E – Eneo A to elektromechaniczny zamek wielopunktowy ze wszystkim zaletami ryglowania mechanicznoelektrycznego, uzupełniony dodatkowo o komfortowe odryglowywanie elektryczne. Roto Safe Eneo C to elektromechaniczne zamki wielopunktowe, w których zamek główny i rygle dodatkowe ryglują drzwi przy pomocy napędu elektrycznego i można je otworzyć elektrycznie przyciskiem lub poprzez system dostępu. Elektromechaniczny zamek wielopunktowy Roto Safe E – Eneo CC zapewnia wygodne, automatyczne zamykanie drzwi. Komfortowy system zamków z rodziny Roto Safe E – Eneo CC umożliwia otwarcie drzwi od wewnątrz, niezależnie od tego czy są zamknięte czy zaryglowane.

WRÓĆ

ROTO H600

Roto Safe H – zamki wielopunktowe uruchamiane przez uniesienie klamki

W zamkach mechanicznych, uruchamianych przez uniesienie klamki (H600), cały system – zamek główny i rygle dodatkowe – uruchamiane są klamką i blokowane przez obrót klucza. Dostępne są również warianty mechaniczno-automatyczne (H620 – Fasteo).

WRÓĆ

ROTO P 600

5 Roto Safe P – zamki wielopunktowe do drzwi antypanicznych i ewakuacyjnych

Roto Safe P600 to zamki wielopunktowe do drzwi ewakuacyjnych zgodnie z normą DIN EN 179 i antypanicznych zgodnie z normą DIN EN 1125 do drzwi na drogach ewakuacyjnych w budynkach przeznaczonych do użytku publicznego. Do drzwi ewakuacyjnych, zgodnie z normą DIN EN 179 w budynkach nie przeznaczonych do użytku publicznego, Roto oferuje: mechaniczne zamki wielopunktowe Roto Safe P600, mechaniczno-automatyczne zamki Roto Safe P603 – Tandeo F i zamki z napędem elektrycznym, mechaniczno-automatyczne Roto Safe P601 – Eneo AF oraz elektromechaniczne zamki wielopunktowe Roto Safe E611 – Eneo CF. Roto Safe P650 to mechaniczne zamki wielopunktowe do drzwi antypanicznych zgodnie z normą DIN EN 1125, do drzwi na drogach ewakuacyjnych w budynkach użytku publicznego.

WRÓĆ